Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Boeiersingel 20 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 660 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boeiersingel 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
6.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoogkerk Dorp is €252.000. Dat komt neer op circa €1.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoeiersingel 20 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Hoogkerk Dorp. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.352 inwoners per km².
Boeiersingel 20 is een woonhuis in Hoogkerk Dorp, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Boeiersingel 20 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 660 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Hoogkerk Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boeiersingel 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 5998.29 kg/jaar.
Boeiersingel 20 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Hoogkerk Dorp in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Boeiersingel 20 in Hoogkerk Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boeiersingel 20: ziekenhuis op 6.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 2.9 km.