2-onder-1-kapwoning Arteveldestraat 32 Groningen

Arteveldestraat 32, 9745 AX Groningen

85 m² Bouwjaar 1923 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Arteveldestraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 167 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
167 m²
Inhoud
308 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Arteveldestraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arteveldestraat 32

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
180.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.3%
CO₂-emissie
34.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Groningen

1765 Inwoners
880 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
848 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Hoogkerk Dorp
45% Koopwoningen
1.352 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arteveldestraat 32

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Arteveldestraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Arteveldestraat 32?

De prijsindicatie voor Arteveldestraat 32 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogkerk Dorp is €252.000. Dat komt neer op circa €2.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arteveldestraat 32 zich tot de wijk Hoogkerk Dorp?

Arteveldestraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning van 85 m² in de wijk Hoogkerk Dorp. De buurt telt 848 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.352 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arteveldestraat 32?

Arteveldestraat 32 is een 2-onder-1-kapwoning in Hoogkerk Dorp, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Arteveldestraat 32 vergeleken met de buurt?

Arteveldestraat 32 heeft 85 m² woonoppervlakte en 308 m³ inhoud. Het perceel is 167 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Hoogkerk Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arteveldestraat 32 en wat betekent dat?

Arteveldestraat 32 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-09-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 34.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arteveldestraat 32?

Arteveldestraat 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Hoogkerk Dorp?

De wijk Hoogkerk Dorp in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoogkerk Dorp?