Vrijstaande woning Hoendiep 300 Groningen

Hoendiep 300, 9744 TB Groningen

167 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Hoendiep 300 is een vrijstaande woning in Groningen, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 800 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
800 m²
Inhoud
596 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoendiep 300

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoendiep 300

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
192.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
44.06 kg/m²

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Groningen

125 Inwoners
65 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
57 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Vierverlaten
72% Koopwoningen
115 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoendiep 300

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Hoendiep 300

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoendiep 300?

De prijsindicatie voor Hoendiep 300 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Vierverlaten is €277.000. Dat komt neer op circa €1.659 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoendiep 300 zich tot de wijk Vierverlaten?

Hoendiep 300 is een vrijstaande woning van 167 m² in de wijk Vierverlaten. De buurt telt 57 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 115 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoendiep 300?

Hoendiep 300 is een vrijstaande woning in Vierverlaten, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoendiep 300 vergeleken met de buurt?

Hoendiep 300 heeft 167 m² woonoppervlakte en 596 m³ inhoud. Het perceel is 800 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Vierverlaten ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoendiep 300 en wat betekent dat?

Hoendiep 300 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-04-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoendiep 300?

Hoendiep 300 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vierverlaten?

De wijk Vierverlaten in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vierverlaten?

Vanuit Hoendiep 300 in Vierverlaten bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.