Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 275 m²
- Perceeloppervlakte
- 850 m²
Jan Bulthuisstraat 28 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 850 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jan Bulthuisstraat 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
5.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hoogkerk-Zuid is €269.000. Dat komt neer op circa €978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJan Bulthuisstraat 28 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Hoogkerk-Zuid. De buurt telt 2.430 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.365 inwoners per km².
Jan Bulthuisstraat 28 is een woonhuis in Hoogkerk-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jan Bulthuisstraat 28 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 850 m². In Hoogkerk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hoogkerk-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Jan Bulthuisstraat 28 in Hoogkerk-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jan Bulthuisstraat 28: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Hoogkerk-Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Jan Bulthuisstraat 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoogkerk-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1973, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.