Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Inhoud
- 460 m³
- Kamers
- 5
Johan Dijkstralaan 73 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 288 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €269.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johan Dijkstralaan 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
6.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
5.4 kmDe prijsindicatie voor Johan Dijkstralaan 73 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Hoogkerk-Zuid is €269.000. Dat komt neer op circa €2.023 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohan Dijkstralaan 73 is een woonhuis van 133 m² in de wijk Hoogkerk-Zuid. De buurt telt 2.430 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.365 inwoners per km².
Johan Dijkstralaan 73 is een woonhuis in Hoogkerk-Zuid, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Johan Dijkstralaan 73 heeft 133 m² woonoppervlakte en 460 m³ inhoud. Het perceel is 288 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hoogkerk-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €269.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Johan Dijkstralaan 73 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Johan Dijkstralaan 73 heeft 5 kamers.
De wijk Hoogkerk-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €269.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Johan Dijkstralaan 73 in Hoogkerk-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johan Dijkstralaan 73: ziekenhuis op 6.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 3.6 km.