Streetview Leisteenstraat 28 Groningen

Leisteenstraat 28, 9743 VC Groningen

28 m² Bouwjaar 2002 Label B

Leisteenstraat 28 is een appartement in Groningen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
28 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Leisteenstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leisteenstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
86.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17%
CO₂-emissie
41.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4835 Inwoners
2435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2323 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Vinkhuizen-Zuid
23% Koopwoningen
4.732 Inwoners per km²

Locatie van Leisteenstraat 28

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Leisteenstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Leisteenstraat 28?

De gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Zuid is €238.000. Dat komt neer op circa €8.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leisteenstraat 28 zich tot de wijk Vinkhuizen-Zuid?

Leisteenstraat 28 is een appartement van 28 m² in de wijk Vinkhuizen-Zuid. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.732 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leisteenstraat 28?

Leisteenstraat 28 is een appartement in Vinkhuizen-Zuid, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leisteenstraat 28 vergeleken met de buurt?

Leisteenstraat 28 heeft 28 m² woonoppervlakte. In Vinkhuizen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leisteenstraat 28 en wat betekent dat?

Leisteenstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-02-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 41.2 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Vinkhuizen-Zuid?

De wijk Vinkhuizen-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Zuid?

Vanuit Leisteenstraat 28 in Vinkhuizen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Leisteenstraat 28: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.