Streetview Zandsteenlaan 14 Groningen

Zandsteenlaan 14, 9743 TN Groningen

175 m² Bouwjaar 1972 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Zandsteenlaan 14 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 710 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
710 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zandsteenlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandsteenlaan 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4835 Inwoners
2435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2323 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Vinkhuizen-Zuid
23% Koopwoningen
4.732 Inwoners per km²

Locatie van Zandsteenlaan 14

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Zandsteenlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandsteenlaan 14?

De prijsindicatie voor Zandsteenlaan 14 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Zuid is €238.000. Dat komt neer op circa €1.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandsteenlaan 14 zich tot de wijk Vinkhuizen-Zuid?

Zandsteenlaan 14 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Vinkhuizen-Zuid. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.732 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandsteenlaan 14?

Zandsteenlaan 14 is een woonhuis in Vinkhuizen-Zuid, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zandsteenlaan 14 vergeleken met de buurt?

Zandsteenlaan 14 heeft 175 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 710 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Vinkhuizen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandsteenlaan 14 en wat betekent dat?

Zandsteenlaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-02-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandsteenlaan 14?

Zandsteenlaan 14 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vinkhuizen-Zuid?

De wijk Vinkhuizen-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Zuid?

Vanuit Zandsteenlaan 14 in Vinkhuizen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.