Streetview Zilverlaan 30 Groningen

Zilverlaan 30, 9743 RK Groningen

137 m² Bouwjaar 1972 5 kamers Label C

Zilverlaan 30 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 314 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
314 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Zilverlaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zilverlaan 30

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4835 Inwoners
2435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2323 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Vinkhuizen-Zuid
23% Koopwoningen
4.732 Inwoners per km²

Locatie van Zilverlaan 30

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Zilverlaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Zilverlaan 30?

De prijsindicatie voor Zilverlaan 30 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Zuid is €238.000. Dat komt neer op circa €1.737 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zilverlaan 30 zich tot de wijk Vinkhuizen-Zuid?

Zilverlaan 30 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Vinkhuizen-Zuid. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.732 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zilverlaan 30?

Zilverlaan 30 is een woonhuis in Vinkhuizen-Zuid, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zilverlaan 30 vergeleken met de buurt?

Zilverlaan 30 heeft 137 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 314 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Vinkhuizen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zilverlaan 30 en wat betekent dat?

Zilverlaan 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zilverlaan 30?

Zilverlaan 30 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Vinkhuizen-Zuid?

De wijk Vinkhuizen-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Zuid?

Vanuit Zilverlaan 30 in Vinkhuizen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.