Tussenwoning Kwartsstraat 48 Groningen

Kwartsstraat 48, 9743 HJ Groningen

164 m² Bouwjaar 2008 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Kwartsstraat 48 is een tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 204 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
204 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kwartsstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kwartsstraat 48

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
72.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
92.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.4%
CO₂-emissie
16.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (56.0 m²)

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Groningen

5945 Inwoners
3540 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2808 Woningvoorraad
€230.000 Gem. woningwaarde Vinkhuizen-Noord
23% Koopwoningen
6.883 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kwartsstraat 48

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Kwartsstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Kwartsstraat 48?

De prijsindicatie voor Kwartsstraat 48 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Noord is €230.000. Dat komt neer op circa €1.402 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kwartsstraat 48 zich tot de wijk Vinkhuizen-Noord?

Kwartsstraat 48 is een tussenwoning van 164 m² in de wijk Vinkhuizen-Noord. De buurt telt 2.808 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.883 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kwartsstraat 48?

Kwartsstraat 48 is een tussenwoning in Vinkhuizen-Noord, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kwartsstraat 48 vergeleken met de buurt?

Kwartsstraat 48 heeft 164 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vinkhuizen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kwartsstraat 48 en wat betekent dat?

Kwartsstraat 48 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-05-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kwartsstraat 48?

Kwartsstraat 48 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Vinkhuizen-Noord?

De wijk Vinkhuizen-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Noord?

Vanuit Kwartsstraat 48 in Vinkhuizen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.