Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 302 m²
- Inhoud
- 390 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Jadestraat 187 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 302 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €230.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jadestraat 187
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Noord is €230.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJadestraat 187 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Vinkhuizen-Noord. De buurt telt 2.808 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.883 inwoners per km².
Jadestraat 187 is een woonhuis in Vinkhuizen-Noord, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Jadestraat 187 heeft 115 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 302 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Vinkhuizen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €230.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jadestraat 187 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.56 kg/jaar.
Jadestraat 187 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Vinkhuizen-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €230.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Jadestraat 187 in Vinkhuizen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jadestraat 187: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Vinkhuizen-Noord: restaurant (0.7 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Jadestraat 187 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vinkhuizen-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1969, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen