Portiekflat (appartement) Siersteenlaan 468 45 Groningen

Siersteenlaan 468 45, 9743 ES Groningen

115 m² Bouwjaar 2007 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Siersteenlaan 468 45 is een portiekflat (appartement) in Groningen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
115 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Siersteenlaan 468 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Siersteenlaan 468 45

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
67.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
70.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
13.24 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

4835 Inwoners
2435 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2323 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Vinkhuizen-Zuid
23% Koopwoningen
4.732 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Siersteenlaan 468 45

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Siersteenlaan 468 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Siersteenlaan 468 45?

De prijsindicatie voor Siersteenlaan 468 45 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Vinkhuizen-Zuid is €238.000. Dat komt neer op circa €2.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Siersteenlaan 468 45 zich tot de wijk Vinkhuizen-Zuid?

Siersteenlaan 468 45 is een portiekflat (appartement) van 115 m² in de wijk Vinkhuizen-Zuid. De buurt telt 2.323 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.732 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Siersteenlaan 468 45?

Siersteenlaan 468 45 is een portiekflat (appartement) in Vinkhuizen-Zuid, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Siersteenlaan 468 45 vergeleken met de buurt?

Siersteenlaan 468 45 heeft 115 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Vinkhuizen-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Siersteenlaan 468 45 en wat betekent dat?

Siersteenlaan 468 45 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-09-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Siersteenlaan 468 45?

Siersteenlaan 468 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vinkhuizen-Zuid?

De wijk Vinkhuizen-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 4.835 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vinkhuizen-Zuid?

Vanuit Siersteenlaan 468 45 in Vinkhuizen-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.