Streetview Friesestraatweg 193 Groningen

Friesestraatweg 193, 9743 AC Groningen

170 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Friesestraatweg 193 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 1630 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
1630 m²
Inhoud
440 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Friesestraatweg 193

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Friesestraatweg 193

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
108.83 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

825 Inwoners
585 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
570 Woningvoorraad
€212.000 Gem. woningwaarde Friesestraatweg
4.462 Inwoners per km²

Locatie van Friesestraatweg 193

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Friesestraatweg 193

Wat is de geschatte woningwaarde van Friesestraatweg 193?

De prijsindicatie voor Friesestraatweg 193 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Friesestraatweg is €212.000. Dat komt neer op circa €1.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Friesestraatweg 193 zich tot de wijk Friesestraatweg?

Friesestraatweg 193 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Friesestraatweg. De buurt telt 570 woningen. De bevolkingsdichtheid is 4.462 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Friesestraatweg 193?

Friesestraatweg 193 is een woonhuis in Friesestraatweg, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Friesestraatweg 193 vergeleken met de buurt?

Friesestraatweg 193 heeft 170 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 1630 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Friesestraatweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Friesestraatweg 193 en wat betekent dat?

Friesestraatweg 193 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Friesestraatweg 193?

Friesestraatweg 193 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Friesestraatweg?

De wijk Friesestraatweg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Friesestraatweg?

Vanuit Friesestraatweg 193 in Friesestraatweg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.2 km.