Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 483 m²
- Perceeloppervlakte
- 1237 m²
Friesestraatweg 185 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 483 m² en een perceel van 1237 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €212.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Friesestraatweg 185
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.2 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Friesestraatweg is €212.000. Dat komt neer op circa €439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFriesestraatweg 185 is een woonhuis van 483 m² in de wijk Friesestraatweg. De buurt telt 570 woningen. De bevolkingsdichtheid is 4.462 inwoners per km².
Friesestraatweg 185 is een woonhuis in Friesestraatweg, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Friesestraatweg 185 heeft 483 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1237 m². In Friesestraatweg ligt de gemiddelde woningwaarde op €212.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Friesestraatweg 185 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-04-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 11153.14 kg/jaar.
De wijk Friesestraatweg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €212.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.
Vanuit Friesestraatweg 185 in Friesestraatweg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Friesestraatweg 185: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2.2 km.