2-onder-1-kapwoning Zuiderkruislaan 25 Groningen

Zuiderkruislaan 25, 9742 PL Groningen

160 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zuiderkruislaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 329 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €257.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
329 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zuiderkruislaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zuiderkruislaan 25

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

5255 Inwoners
3045 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2854 Woningvoorraad
€257.000 Gem. woningwaarde Paddepoel-Zuid
21% Koopwoningen
9.637 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zuiderkruislaan 25

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Zuiderkruislaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Zuiderkruislaan 25?

De prijsindicatie voor Zuiderkruislaan 25 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Paddepoel-Zuid is €257.000. Dat komt neer op circa €1.606 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zuiderkruislaan 25 zich tot de wijk Paddepoel-Zuid?

Zuiderkruislaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning van 160 m² in de wijk Paddepoel-Zuid. De buurt telt 2.854 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zuiderkruislaan 25?

Zuiderkruislaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Paddepoel-Zuid, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zuiderkruislaan 25 vergeleken met de buurt?

Zuiderkruislaan 25 heeft 160 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 329 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Paddepoel-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €257.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zuiderkruislaan 25 en wat betekent dat?

Zuiderkruislaan 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zuiderkruislaan 25?

Zuiderkruislaan 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Paddepoel-Zuid?

De wijk Paddepoel-Zuid in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €257.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddepoel-Zuid?

Vanuit Zuiderkruislaan 25 in Paddepoel-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.