Maisonnette Spicastraat 144 Groningen

Spicastraat 144, 9742 LW Groningen

125 m² Bouwjaar 2011 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Spicastraat 144 is een maisonnette in Groningen, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Spicastraat 144

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spicastraat 144

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
107.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.4%
CO₂-emissie
18.47 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

6060 Inwoners
4065 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Paddepoel-Noord
26% Koopwoningen
9.177 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spicastraat 144

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Spicastraat 144

Wat is de geschatte woningwaarde van Spicastraat 144?

De prijsindicatie voor Spicastraat 144 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Paddepoel-Noord is €233.000. Dat komt neer op circa €1.864 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spicastraat 144 zich tot de wijk Paddepoel-Noord?

Spicastraat 144 is een maisonnette van 125 m² in de wijk Paddepoel-Noord. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spicastraat 144?

Spicastraat 144 is een maisonnette in Paddepoel-Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Spicastraat 144 vergeleken met de buurt?

Spicastraat 144 heeft 125 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Paddepoel-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spicastraat 144 en wat betekent dat?

Spicastraat 144 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spicastraat 144?

Spicastraat 144 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Paddepoel-Noord?

De wijk Paddepoel-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddepoel-Noord?

Vanuit Spicastraat 144 in Paddepoel-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.