Streetview Siriusstraat 49 Groningen

Siriusstraat 49, 9742 KV Groningen

12 m² Bouwjaar 1967 2 kamers 1 slaapkamers Label A+

Siriusstraat 49 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 12 m², een perceel van 160 m² en 2 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
12 m²
Perceeloppervlakte
160 m²
Inhoud
30 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Siriusstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Siriusstraat 49

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
128.41 kWh/m²
Primaire fossiele energie
84.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56.7%
CO₂-emissie
17.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

6060 Inwoners
4065 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Paddepoel-Noord
26% Koopwoningen
9.177 Inwoners per km²

Locatie van Siriusstraat 49

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Siriusstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Siriusstraat 49?

De gemiddelde woningwaarde in Paddepoel-Noord is €233.000. Dat komt neer op circa €19.417 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Siriusstraat 49 zich tot de wijk Paddepoel-Noord?

Siriusstraat 49 is een appartement van 12 m² in de wijk Paddepoel-Noord. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Siriusstraat 49?

Siriusstraat 49 is een appartement in Paddepoel-Noord, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Siriusstraat 49 vergeleken met de buurt?

Siriusstraat 49 heeft 12 m² woonoppervlakte en 30 m³ inhoud. Het perceel is 160 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 6 m² per kamer. In Paddepoel-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Siriusstraat 49 en wat betekent dat?

Siriusstraat 49 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Siriusstraat 49?

Siriusstraat 49 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paddepoel-Noord?

De wijk Paddepoel-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddepoel-Noord?

Vanuit Siriusstraat 49 in Paddepoel-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.