Streetview Neptunusstraat 74 Groningen

Neptunusstraat 74, 9742 JP Groningen

134 m² Bouwjaar 1971 3 kamers Label C

Neptunusstraat 74 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
134 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Neptunusstraat 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neptunusstraat 74

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

6060 Inwoners
4065 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Paddepoel-Noord
26% Koopwoningen
9.177 Inwoners per km²

Locatie van Neptunusstraat 74

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Neptunusstraat 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Neptunusstraat 74?

De gemiddelde woningwaarde in Paddepoel-Noord is €233.000. Dat komt neer op circa €1.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neptunusstraat 74 zich tot de wijk Paddepoel-Noord?

Neptunusstraat 74 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Paddepoel-Noord. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neptunusstraat 74?

Neptunusstraat 74 is een woonhuis in Paddepoel-Noord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Neptunusstraat 74 vergeleken met de buurt?

Neptunusstraat 74 heeft 134 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Paddepoel-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neptunusstraat 74 en wat betekent dat?

Neptunusstraat 74 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Neptunusstraat 74?

Neptunusstraat 74 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Paddepoel-Noord?

De wijk Paddepoel-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddepoel-Noord?

Vanuit Neptunusstraat 74 in Paddepoel-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.