Portiekflat Plutolaan 168 Groningen

Plutolaan 168, 9742 GV Groningen

83 m² Bouwjaar 1972 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Plutolaan 168 is een portiekflat in Groningen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
83 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Plutolaan 168

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plutolaan 168

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

6060 Inwoners
4065 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Paddepoel-Noord
26% Koopwoningen
9.177 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plutolaan 168

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Plutolaan 168

Wat is de geschatte woningwaarde van Plutolaan 168?

De prijsindicatie voor Plutolaan 168 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Paddepoel-Noord is €233.000. Dat komt neer op circa €2.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plutolaan 168 zich tot de wijk Paddepoel-Noord?

Plutolaan 168 is een portiekflat van 83 m² in de wijk Paddepoel-Noord. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plutolaan 168?

Plutolaan 168 is een portiekflat in Paddepoel-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Plutolaan 168 vergeleken met de buurt?

Plutolaan 168 heeft 83 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Paddepoel-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plutolaan 168 en wat betekent dat?

Plutolaan 168 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-09-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plutolaan 168?

Plutolaan 168 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Paddepoel-Noord?

De wijk Paddepoel-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddepoel-Noord?

Vanuit Plutolaan 168 in Paddepoel-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.