Streetview Marsstraat 125 Groningen

Marsstraat 125, 9742 EN Groningen

129 m² Bouwjaar 1972 Label A

Marsstraat 125 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 130 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
130 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Marsstraat 125

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marsstraat 125

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
127.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
21.2%
CO₂-emissie
24.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Groningen

6060 Inwoners
4065 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3249 Woningvoorraad
€233.000 Gem. woningwaarde Paddepoel-Noord
26% Koopwoningen
9.177 Inwoners per km²

Locatie van Marsstraat 125

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Marsstraat 125

Wat is de geschatte woningwaarde van Marsstraat 125?

De prijsindicatie voor Marsstraat 125 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Paddepoel-Noord is €233.000. Dat komt neer op circa €1.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marsstraat 125 zich tot de wijk Paddepoel-Noord?

Marsstraat 125 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Paddepoel-Noord. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.177 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marsstraat 125?

Marsstraat 125 is een woonhuis in Paddepoel-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marsstraat 125 vergeleken met de buurt?

Marsstraat 125 heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 130 m². In Paddepoel-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marsstraat 125 en wat betekent dat?

Marsstraat 125 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.75 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Paddepoel-Noord?

De wijk Paddepoel-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paddepoel-Noord?

Vanuit Marsstraat 125 in Paddepoel-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Paddepoel-Noord?