Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Inhoud
- 570 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Kometenstraat 3 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 196 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €233.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kometenstraat 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
0.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
3.4 kmDe prijsindicatie voor Kometenstraat 3 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Paddepoel-Noord is €233.000. Dat komt neer op circa €1.387 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKometenstraat 3 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Paddepoel-Noord. De buurt telt 3.249 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.177 inwoners per km².
Kometenstraat 3 is een woonhuis in Paddepoel-Noord, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kometenstraat 3 heeft 168 m² woonoppervlakte en 570 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Paddepoel-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €233.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kometenstraat 3 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-02-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Kometenstraat 3 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Paddepoel-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.060 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €233.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Kometenstraat 3 in Paddepoel-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 0.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kometenstraat 3: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.