Streetview Gelderse Roosstraat 80 Groningen

Gelderse Roosstraat 80, 9741 KN Groningen

46 m² Bouwjaar 1964 Label D

Gelderse Roosstraat 80 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gelderse Roosstraat 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gelderse Roosstraat 80

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.01
CO₂-emissie
4581.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

6210 Inwoners
4110 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3170 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Selwerd
21% Koopwoningen
7.529 Inwoners per km²

Locatie van Gelderse Roosstraat 80

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Gelderse Roosstraat 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Gelderse Roosstraat 80?

De gemiddelde woningwaarde in Selwerd is €227.000. Dat komt neer op circa €4.935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gelderse Roosstraat 80 zich tot de wijk Selwerd?

Gelderse Roosstraat 80 is een appartement van 46 m² in de wijk Selwerd. De buurt telt 3.170 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gelderse Roosstraat 80?

Gelderse Roosstraat 80 is een appartement in Selwerd, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gelderse Roosstraat 80 vergeleken met de buurt?

Gelderse Roosstraat 80 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Selwerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gelderse Roosstraat 80 en wat betekent dat?

Gelderse Roosstraat 80 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-03-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4581.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Selwerd?

De wijk Selwerd in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Selwerd?

Vanuit Gelderse Roosstraat 80 in Selwerd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Selwerd?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gelderse Roosstraat 80: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.