Portiekflat (appartement) Kastanjelaan 34 Groningen

Kastanjelaan 34, 9741 CP Groningen

63 m² Bouwjaar 1964 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Kastanjelaan 34 is een portiekflat (appartement) in Groningen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
204 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€200.000 tot €250.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kastanjelaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kastanjelaan 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.98 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.53 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Groningen

6210 Inwoners
4110 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3170 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Selwerd
21% Koopwoningen
7.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kastanjelaan 34

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Kastanjelaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Kastanjelaan 34?

De prijsindicatie voor Kastanjelaan 34 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Selwerd is €227.000. Dat komt neer op circa €3.603 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kastanjelaan 34 zich tot de wijk Selwerd?

Kastanjelaan 34 is een portiekflat (appartement) van 63 m² in de wijk Selwerd. De buurt telt 3.170 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kastanjelaan 34?

Kastanjelaan 34 is een portiekflat (appartement) in Selwerd, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kastanjelaan 34 vergeleken met de buurt?

Kastanjelaan 34 heeft 63 m² woonoppervlakte en 204 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Selwerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kastanjelaan 34 en wat betekent dat?

Kastanjelaan 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 49.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kastanjelaan 34?

Kastanjelaan 34 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Selwerd?

De wijk Selwerd in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Selwerd?

Vanuit Kastanjelaan 34 in Selwerd bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 0.6 km.