Eengezinswoning, tussenwoning Vindicatstraat 11 Groningen

Vindicatstraat 11, 9741 CK Groningen

124 m² Bouwjaar 1926 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Vindicatstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Vindicatstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vindicatstraat 11

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
107.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.9%
CO₂-emissie
19.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Groningen

1490 Inwoners
985 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
894 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk
20% Koopwoningen
9.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vindicatstraat 11

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Vindicatstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Vindicatstraat 11?

De prijsindicatie voor Vindicatstraat 11 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk is €232.000. Dat komt neer op circa €1.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vindicatstraat 11 zich tot de wijk Tuinwijk?

Vindicatstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 124 m² in de wijk Tuinwijk. De buurt telt 894 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vindicatstraat 11?

Vindicatstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tuinwijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vindicatstraat 11 vergeleken met de buurt?

Vindicatstraat 11 heeft 124 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Tuinwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vindicatstraat 11 en wat betekent dat?

Vindicatstraat 11 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vindicatstraat 11?

Vindicatstraat 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 72 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk?

De wijk Tuinwijk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk?

Vanuit Vindicatstraat 11 in Tuinwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuinwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vindicatstraat 11: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tuinwijk?

Recreatie nabij Tuinwijk: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Vindicatstraat 11?

Vindicatstraat 11 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €460.000 tot €510.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk is €232.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Vindicatstraat 11?

Een woningrapport voor Vindicatstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Tuinwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1926, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen