Streetview Mutua Fidesstraat 15 Groningen

Mutua Fidesstraat 15, 9741 CB Groningen

25 m² Bouwjaar 1938 Label E

Mutua Fidesstraat 15 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 25 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
25 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Mutua Fidesstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mutua Fidesstraat 15

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
152.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
324.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Groningen

1490 Inwoners
985 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
894 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk
20% Koopwoningen
9.610 Inwoners per km²

Locatie van Mutua Fidesstraat 15

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Mutua Fidesstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Mutua Fidesstraat 15?

De prijsindicatie voor Mutua Fidesstraat 15 ligt rond €105.000 tot €130.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk is €232.000. Dat komt neer op circa €9.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mutua Fidesstraat 15 zich tot de wijk Tuinwijk?

Mutua Fidesstraat 15 is een appartement van 25 m² in de wijk Tuinwijk. De buurt telt 894 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mutua Fidesstraat 15?

Mutua Fidesstraat 15 is een appartement in Tuinwijk, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mutua Fidesstraat 15 vergeleken met de buurt?

Mutua Fidesstraat 15 heeft 25 m² woonoppervlakte. In Tuinwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mutua Fidesstraat 15 en wat betekent dat?

Mutua Fidesstraat 15 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-09-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.43 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk?

De wijk Tuinwijk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk?

Vanuit Mutua Fidesstraat 15 in Tuinwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuinwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mutua Fidesstraat 15: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.