Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Inhoud
- 280 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Ligging
- in_residential_district
Mutua Fidesstraat 7 A is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mutua Fidesstraat 7 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.5 km-- BELEEF HET MET DE VERKOPER -- Knusse jaren ’30 benedenwoning, gemoderniseerd en verduurzaamd! Dit huis is af!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk is €232.000. Dat komt neer op circa €3.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMutua Fidesstraat 7 A is een benedenwoning van 72 m² in de wijk Tuinwijk. De buurt telt 894 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.610 inwoners per km².
Mutua Fidesstraat 7 A is een benedenwoning in Tuinwijk, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mutua Fidesstraat 7 A heeft 72 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Tuinwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mutua Fidesstraat 7 A heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.94 kg/jaar.
Mutua Fidesstraat 7 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Tuinwijk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Mutua Fidesstraat 7 A in Tuinwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.