Streetview Radijsstraat 93 Groningen

Radijsstraat 93, 9741 BM Groningen

183 m² Bouwjaar 1916

Radijsstraat 93 is een appartement in Groningen, gebouwd in 1916. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 106 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1916
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
106 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Radijsstraat 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Groningen

1490 Inwoners
985 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
894 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Tuinwijk
20% Koopwoningen
9.610 Inwoners per km²

Locatie van Radijsstraat 93

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Radijsstraat 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Radijsstraat 93?

De gemiddelde woningwaarde in Tuinwijk is €232.000. Dat komt neer op circa €1.268 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Radijsstraat 93 zich tot de wijk Tuinwijk?

Radijsstraat 93 is een appartement van 183 m² in de wijk Tuinwijk. De buurt telt 894 woningen. Daarvan is 20% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Radijsstraat 93?

Radijsstraat 93 is een appartement in Tuinwijk, gebouwd in 1916 (110 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Radijsstraat 93 vergeleken met de buurt?

Radijsstraat 93 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 106 m². In Tuinwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Tuinwijk?

De wijk Tuinwijk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 20% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tuinwijk?

Vanuit Radijsstraat 93 in Tuinwijk bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Tuinwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Radijsstraat 93: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Tuinwijk?

Recreatie nabij Tuinwijk: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Radijsstraat 93?