Streetview Molenstreek 3 E Groningen

Molenstreek 3 E, 9738 AC Groningen

52 m² Bouwjaar 1992

Molenstreek 3 E is een appartement in Groningen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
52 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Molenstreek 3 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Groningen

270 Inwoners
130 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
125 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Noorderhoogebrug
80% Koopwoningen
551 Inwoners per km²

Locatie van Molenstreek 3 E

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Molenstreek 3 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenstreek 3 E?

De gemiddelde woningwaarde in Noorderhoogebrug is €313.000. Dat komt neer op circa €6.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenstreek 3 E zich tot de wijk Noorderhoogebrug?

Molenstreek 3 E is een appartement van 52 m² in de wijk Noorderhoogebrug. De buurt telt 125 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 551 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenstreek 3 E?

Molenstreek 3 E is een appartement in Noorderhoogebrug, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Molenstreek 3 E vergeleken met de buurt?

Molenstreek 3 E heeft 52 m² woonoppervlakte. In Noorderhoogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Noorderhoogebrug?

De wijk Noorderhoogebrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 270 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorderhoogebrug?

Vanuit Molenstreek 3 E in Noorderhoogebrug bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noorderhoogebrug?

Zorg en onderwijs in de buurt van Molenstreek 3 E: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noorderhoogebrug?

Recreatie nabij Noorderhoogebrug: restaurant (2 km), cafe (2.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Molenstreek 3 E?