Eengezinswoning, eindwoning Bunnemaheerd 110 Groningen

Bunnemaheerd 110, 9737 RG Groningen

128 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Bunnemaheerd 110 is een eengezinswoning, eindwoning in Groningen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 137 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €225.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
471 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bunnemaheerd 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bunnemaheerd 110

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.1%
CO₂-emissie
33.63 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Groningen

5885 Inwoners
3130 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2991 Woningvoorraad
€225.000 Gem. woningwaarde Beijum-West
62% Koopwoningen
5.004 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bunnemaheerd 110

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Bunnemaheerd 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Bunnemaheerd 110?

De prijsindicatie voor Bunnemaheerd 110 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Beijum-West is €225.000. Dat komt neer op circa €1.758 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bunnemaheerd 110 zich tot de wijk Beijum-West?

Bunnemaheerd 110 is een eengezinswoning, eindwoning van 128 m² in de wijk Beijum-West. De buurt telt 2.991 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.004 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bunnemaheerd 110?

Bunnemaheerd 110 is een eengezinswoning, eindwoning in Beijum-West, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bunnemaheerd 110 vergeleken met de buurt?

Bunnemaheerd 110 heeft 128 m² woonoppervlakte en 471 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Beijum-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €225.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bunnemaheerd 110 en wat betekent dat?

Bunnemaheerd 110 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bunnemaheerd 110?

Bunnemaheerd 110 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Beijum-West?

De wijk Beijum-West in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 5.885 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €225.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beijum-West?

Vanuit Bunnemaheerd 110 in Beijum-West bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 0.8 km.