Streetview Nijensteinheerd 263 Groningen

Nijensteinheerd 263, 9736 TT Groningen

90 m² Bouwjaar 1985 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Nijensteinheerd 263 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 337 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
337 m²
Inhoud
312 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Nijensteinheerd 263

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nijensteinheerd 263

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.57 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Groningen

6125 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3172 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Beijum-Oost
33% Koopwoningen
6.562 Inwoners per km²

Locatie van Nijensteinheerd 263

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Nijensteinheerd 263

Wat is de geschatte woningwaarde van Nijensteinheerd 263?

De gemiddelde woningwaarde in Beijum-Oost is €204.000. Dat komt neer op circa €2.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nijensteinheerd 263 zich tot de wijk Beijum-Oost?

Nijensteinheerd 263 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Beijum-Oost. De buurt telt 3.172 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nijensteinheerd 263?

Nijensteinheerd 263 is een woonhuis in Beijum-Oost, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Nijensteinheerd 263 vergeleken met de buurt?

Nijensteinheerd 263 heeft 90 m² woonoppervlakte en 312 m³ inhoud. Het perceel is 337 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Beijum-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nijensteinheerd 263 en wat betekent dat?

Nijensteinheerd 263 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-06-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nijensteinheerd 263?

Nijensteinheerd 263 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Beijum-Oost?

De wijk Beijum-Oost in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beijum-Oost?

Vanuit Nijensteinheerd 263 in Beijum-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.