Benedenwoning Amkemaheerd 286 Groningen

Amkemaheerd 286, 9736 BW Groningen

86 m² Bouwjaar 1982 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Amkemaheerd 286 is een benedenwoning in Groningen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
285 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_busy_road, overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Amkemaheerd 286

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amkemaheerd 286

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.69
CO₂-emissie
4065.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Groningen

6125 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3172 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Beijum-Oost
33% Koopwoningen
6.562 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amkemaheerd 286

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Amkemaheerd 286

Wat is de geschatte woningwaarde van Amkemaheerd 286?

De prijsindicatie voor Amkemaheerd 286 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Beijum-Oost is €204.000. Dat komt neer op circa €2.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amkemaheerd 286 zich tot de wijk Beijum-Oost?

Amkemaheerd 286 is een benedenwoning van 86 m² in de wijk Beijum-Oost. De buurt telt 3.172 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amkemaheerd 286?

Amkemaheerd 286 is een benedenwoning in Beijum-Oost, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Amkemaheerd 286 vergeleken met de buurt?

Amkemaheerd 286 heeft 86 m² woonoppervlakte en 285 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Beijum-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amkemaheerd 286 en wat betekent dat?

Amkemaheerd 286 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-05-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4065.14 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amkemaheerd 286?

Amkemaheerd 286 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Beijum-Oost?

De wijk Beijum-Oost in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beijum-Oost?

Vanuit Amkemaheerd 286 in Beijum-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.