Streetview Wilkemaheerd 32 Groningen

Wilkemaheerd 32, 9736 BM Groningen

108 m² Bouwjaar 1981 4 kamers Label C

Wilkemaheerd 32 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wilkemaheerd 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilkemaheerd 32

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Groningen

6125 Inwoners
3205 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
3172 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Beijum-Oost
33% Koopwoningen
6.562 Inwoners per km²

Locatie van Wilkemaheerd 32

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Wilkemaheerd 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilkemaheerd 32?

De prijsindicatie voor Wilkemaheerd 32 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Beijum-Oost is €204.000. Dat komt neer op circa €1.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilkemaheerd 32 zich tot de wijk Beijum-Oost?

Wilkemaheerd 32 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Beijum-Oost. De buurt telt 3.172 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.562 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilkemaheerd 32?

Wilkemaheerd 32 is een woonhuis in Beijum-Oost, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wilkemaheerd 32 vergeleken met de buurt?

Wilkemaheerd 32 heeft 108 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Beijum-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilkemaheerd 32 en wat betekent dat?

Wilkemaheerd 32 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Wilkemaheerd 32?

Wilkemaheerd 32 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Beijum-Oost?

De wijk Beijum-Oost in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Beijum-Oost?

Vanuit Wilkemaheerd 32 in Beijum-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Beijum-Oost?