Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Inhoud
- 170 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Rensumaheerd 45 B is een appartement in Groningen, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rensumaheerd 45 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
5.3 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
5.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Rensumaheerd 45 B ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Beijum-Oost is €204.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRensumaheerd 45 B is een appartement van 51 m² in de wijk Beijum-Oost. De buurt telt 3.172 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.562 inwoners per km².
Rensumaheerd 45 B is een appartement in Beijum-Oost, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Rensumaheerd 45 B heeft 51 m² woonoppervlakte en 170 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Beijum-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rensumaheerd 45 B heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Rensumaheerd 45 B heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Beijum-Oost in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 6.125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Rensumaheerd 45 B in Beijum-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rensumaheerd 45 B: ziekenhuis op 5.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.5 km.