Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning De Waard 102 Groningen

De Waard 102, 9734 CS Groningen

145 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 5 slaapkamers Label A

De Waard 102 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 322 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
322 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Waard 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Waard 102

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
103.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.9%
CO₂-emissie
24.5 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde houten garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Groningen

1255 Inwoners
510 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Ruischerwaard
93% Koopwoningen
5.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Waard 102

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over De Waard 102

Wat is de geschatte woningwaarde van De Waard 102?

De prijsindicatie voor De Waard 102 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruischerwaard is €339.000. Dat komt neer op circa €2.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Waard 102 zich tot de wijk Ruischerwaard?

De Waard 102 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 145 m² in de wijk Ruischerwaard. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Waard 102?

De Waard 102 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Ruischerwaard, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Waard 102 vergeleken met de buurt?

De Waard 102 heeft 145 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 322 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Ruischerwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Waard 102 en wat betekent dat?

De Waard 102 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Waard 102?

De Waard 102 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in Ruischerwaard?

De wijk Ruischerwaard in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruischerwaard?

Vanuit De Waard 102 in Ruischerwaard bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 0.3 km.