2-onder-1-kapwoning Ruischerwaard 100 Groningen

Ruischerwaard 100, 9734 CJ Groningen

119 m² Bouwjaar 1998 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Ruischerwaard 100 is een 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 305 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ruischerwaard 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruischerwaard 100

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.7%
CO₂-emissie
22.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.6 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Groningen

1255 Inwoners
510 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
513 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Ruischerwaard
93% Koopwoningen
5.598 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruischerwaard 100

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Ruischerwaard 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruischerwaard 100?

De prijsindicatie voor Ruischerwaard 100 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruischerwaard is €339.000. Dat komt neer op circa €2.849 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruischerwaard 100 zich tot de wijk Ruischerwaard?

Ruischerwaard 100 is een 2-onder-1-kapwoning van 119 m² in de wijk Ruischerwaard. De buurt telt 513 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.598 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruischerwaard 100?

Ruischerwaard 100 is een 2-onder-1-kapwoning in Ruischerwaard, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ruischerwaard 100 vergeleken met de buurt?

Ruischerwaard 100 heeft 119 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Ruischerwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruischerwaard 100 en wat betekent dat?

Ruischerwaard 100 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruischerwaard 100?

Ruischerwaard 100 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ruischerwaard?

De wijk Ruischerwaard in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruischerwaard?

Vanuit Ruischerwaard 100 in Ruischerwaard bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.6 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 0.3 km.