Streetview Noorddijkerweg 26 Groningen

Noorddijkerweg 26, 9734 AT Groningen

514 m² Bouwjaar 1871 Label A

Noorddijkerweg 26 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1871. De woning heeft een woonoppervlakte van 514 m² en een perceel van 3005 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1871
Woonoppervlakte
514 m²
Perceeloppervlakte
3005 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Noorddijkerweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorddijkerweg 26

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.46
CO₂-emissie
23.14 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Groningen

95 Inwoners
40 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
43 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Noorddijk
91% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Noorddijkerweg 26

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Noorddijkerweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorddijkerweg 26?

De prijsindicatie voor Noorddijkerweg 26 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorddijk is €461.000. Dat komt neer op circa €897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorddijkerweg 26 zich tot de wijk Noorddijk?

Noorddijkerweg 26 is een woonhuis van 514 m² in de wijk Noorddijk. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorddijkerweg 26?

Noorddijkerweg 26 is een woonhuis in Noorddijk, gebouwd in 1871 (155 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noorddijkerweg 26 vergeleken met de buurt?

Noorddijkerweg 26 heeft 514 m² woonoppervlakte. Het perceel is 3005 m². In Noorddijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorddijkerweg 26 en wat betekent dat?

Noorddijkerweg 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.14 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Noorddijk?

De wijk Noorddijk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorddijk?

Vanuit Noorddijkerweg 26 in Noorddijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noorddijk?