Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 5990 m²
Noorddijkerweg 22 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m² en een perceel van 5990 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noorddijkerweg 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
6.9 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.9 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
6.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noorddijk is €461.000. Dat komt neer op circa €2.216 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoorddijkerweg 22 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Noorddijk. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².
Noorddijkerweg 22 is een woonhuis in Noorddijk, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Noorddijkerweg 22 heeft 208 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5990 m². In Noorddijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noorddijk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Noorddijkerweg 22 in Noorddijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Noorddijkerweg 22: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.9 km.
Recreatie nabij Noorddijk: restaurant (0.8 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Noorddijkerweg 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noorddijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1915, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.