Streetview Noorddijkerweg 25 Groningen

Noorddijkerweg 25, 9734 AS Groningen

237 m² Bouwjaar 1906 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Noorddijkerweg 25 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 1358 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
1358 m²
Inhoud
635 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Noorddijkerweg 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorddijkerweg 25

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

6.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.1 km

Buurtinformatie in Groningen

95 Inwoners
40 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
43 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Noorddijk
91% Koopwoningen
42 Inwoners per km²

Locatie van Noorddijkerweg 25

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Noorddijkerweg 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorddijkerweg 25?

De prijsindicatie voor Noorddijkerweg 25 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Noorddijk is €461.000. Dat komt neer op circa €1.945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorddijkerweg 25 zich tot de wijk Noorddijk?

Noorddijkerweg 25 is een woonhuis van 237 m² in de wijk Noorddijk. De buurt telt 43 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 42 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorddijkerweg 25?

Noorddijkerweg 25 is een woonhuis in Noorddijk, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Noorddijkerweg 25 vergeleken met de buurt?

Noorddijkerweg 25 heeft 237 m² woonoppervlakte en 635 m³ inhoud. Het perceel is 1358 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Noorddijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorddijkerweg 25 en wat betekent dat?

Noorddijkerweg 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorddijkerweg 25?

Noorddijkerweg 25 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noorddijk?

De wijk Noorddijk in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noorddijk?

Vanuit Noorddijkerweg 25 in Noorddijk bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 6.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.