Streetview Rijksweg 141 Groningen

Rijksweg 141, 9734 AP Groningen

382 m² Bouwjaar 1936 10 kamers 6 slaapkamers Label C

Rijksweg 141 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 382 m², een perceel van 708 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €309.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
382 m²
Perceeloppervlakte
708 m²
Inhoud
1655 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijksweg 141

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksweg 141

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
150.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
6.7%
CO₂-emissie
34.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Groningen

470 Inwoners
225 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
222 Woningvoorraad
€309.000 Gem. woningwaarde Ruischerbrug
74% Koopwoningen
2.448 Inwoners per km²

Locatie van Rijksweg 141

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Rijksweg 141

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksweg 141?

De prijsindicatie voor Rijksweg 141 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruischerbrug is €309.000. Dat komt neer op circa €809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksweg 141 zich tot de wijk Ruischerbrug?

Rijksweg 141 is een woonhuis van 382 m² in de wijk Ruischerbrug. De buurt telt 222 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.448 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksweg 141?

Rijksweg 141 is een woonhuis in Ruischerbrug, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksweg 141 vergeleken met de buurt?

Rijksweg 141 heeft 382 m² woonoppervlakte en 1655 m³ inhoud. Het perceel is 708 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Ruischerbrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €309.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksweg 141 en wat betekent dat?

Rijksweg 141 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksweg 141?

Rijksweg 141 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ruischerbrug?

De wijk Ruischerbrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €309.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruischerbrug?

Vanuit Rijksweg 141 in Ruischerbrug bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 0.4 km.