Hoekwoning Gangboord 21 Groningen

Gangboord 21, 9733 GB Groningen

139 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Gangboord 21 is een hoekwoning in Groningen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 168 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €234.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
494 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gangboord 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gangboord 21

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Groningen

3620 Inwoners
1860 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1843 Woningvoorraad
€234.000 Gem. woningwaarde Lewenborg-Noord
37% Koopwoningen
6.087 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gangboord 21

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Gangboord 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Gangboord 21?

De prijsindicatie voor Gangboord 21 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Lewenborg-Noord is €234.000. Dat komt neer op circa €1.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gangboord 21 zich tot de wijk Lewenborg-Noord?

Gangboord 21 is een hoekwoning van 139 m² in de wijk Lewenborg-Noord. De buurt telt 1.843 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.087 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gangboord 21?

Gangboord 21 is een hoekwoning in Lewenborg-Noord, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gangboord 21 vergeleken met de buurt?

Gangboord 21 heeft 139 m² woonoppervlakte en 494 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lewenborg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €234.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gangboord 21 en wat betekent dat?

Gangboord 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gangboord 21?

Gangboord 21 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Lewenborg-Noord?

De wijk Lewenborg-Noord in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 3.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €234.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lewenborg-Noord?

Vanuit Gangboord 21 in Lewenborg-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.