Tussenwoning Golfslag 123 Groningen

Golfslag 123, 9732 MG Groningen

85 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Golfslag 123 is een tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m², een perceel van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
324 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Golfslag 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Golfslag 123

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
123.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Groningen

1715 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
818 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Lewenborg-West
81% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Golfslag 123

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Golfslag 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Golfslag 123?

De prijsindicatie voor Golfslag 123 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Lewenborg-West is €249.000. Dat komt neer op circa €2.929 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Golfslag 123 zich tot de wijk Lewenborg-West?

Golfslag 123 is een tussenwoning van 85 m² in de wijk Lewenborg-West. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Golfslag 123?

Golfslag 123 is een tussenwoning in Lewenborg-West, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Golfslag 123 vergeleken met de buurt?

Golfslag 123 heeft 85 m² woonoppervlakte en 324 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Lewenborg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Golfslag 123 en wat betekent dat?

Golfslag 123 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Golfslag 123?

Golfslag 123 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Lewenborg-West?

De wijk Lewenborg-West in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lewenborg-West?

Vanuit Golfslag 123 in Lewenborg-West bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.