Streetview Vaargeul 97 Groningen

Vaargeul 97, 9732 JR Groningen

146 m² Bouwjaar 1979 Label C

Vaargeul 97 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 258 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
258 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vaargeul 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vaargeul 97

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.4 km

Buurtinformatie in Groningen

1715 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
818 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Lewenborg-West
81% Koopwoningen
3.226 Inwoners per km²

Locatie van Vaargeul 97

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Vaargeul 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Vaargeul 97?

De gemiddelde woningwaarde in Lewenborg-West is €249.000. Dat komt neer op circa €1.705 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vaargeul 97 zich tot de wijk Lewenborg-West?

Vaargeul 97 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Lewenborg-West. De buurt telt 818 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vaargeul 97?

Vaargeul 97 is een woonhuis in Lewenborg-West, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vaargeul 97 vergeleken met de buurt?

Vaargeul 97 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 258 m². In Lewenborg-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vaargeul 97 en wat betekent dat?

Vaargeul 97 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Lewenborg-West?

De wijk Lewenborg-West in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 1.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lewenborg-West?

Vanuit Vaargeul 97 in Lewenborg-West bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lewenborg-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vaargeul 97: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.3 km.