Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 573 m²
Kromhoutstraat 39 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m² en een perceel van 573 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kromhoutstraat 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.8 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
0.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Hunze is €371.000. Dat komt neer op circa €1.490 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKromhoutstraat 39 is een woonhuis van 249 m² in de wijk De Hunze. De buurt telt 1.007 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.887 inwoners per km².
Kromhoutstraat 39 is een woonhuis in De Hunze, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kromhoutstraat 39 heeft 249 m² woonoppervlakte. Het perceel is 573 m². In De Hunze ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kromhoutstraat 39 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-06-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk De Hunze in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kromhoutstraat 39 in De Hunze bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kromhoutstraat 39: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij De Hunze: restaurant (1.3 km), cafe (2.2 km).