Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Klerkstraat 13 Groningen

De Klerkstraat 13, 9731 MP Groningen

101 m² Bouwjaar 1993 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Klerkstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Groningen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 216 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €371.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
216 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Klerkstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Klerkstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
116.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.8%
CO₂-emissie
19.84 kg/m²

Tuin
Ja (64.0 m²)

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.5 km

Buurtinformatie in Groningen

2380 Inwoners
1070 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1007 Woningvoorraad
€371.000 Gem. woningwaarde De Hunze
97% Koopwoningen
4.887 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Klerkstraat 13

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over De Klerkstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van De Klerkstraat 13?

De prijsindicatie voor De Klerkstraat 13 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in De Hunze is €371.000. Dat komt neer op circa €3.673 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Klerkstraat 13 zich tot de wijk De Hunze?

De Klerkstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 101 m² in de wijk De Hunze. De buurt telt 1.007 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.887 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Klerkstraat 13?

De Klerkstraat 13 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Hunze, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Klerkstraat 13 vergeleken met de buurt?

De Klerkstraat 13 heeft 101 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 216 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In De Hunze ligt de gemiddelde woningwaarde op €371.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Klerkstraat 13 en wat betekent dat?

De Klerkstraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Klerkstraat 13?

De Klerkstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in De Hunze?

De wijk De Hunze in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €371.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hunze?

Vanuit De Klerkstraat 13 in De Hunze bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.4 km.