Streetview Appie Groenlaan 18 Groningen

Appie Groenlaan 18, 9731 KL Groningen

183 m² Bouwjaar 2003 Label A++

Appie Groenlaan 18 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m² en een perceel van 143 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
143 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Appie Groenlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Appie Groenlaan 18

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
81.62 kWh/m²
Primaire fossiele energie
66.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
42.2%
CO₂-emissie
12.64 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Groningen

910 Inwoners
315 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
295 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Van Starkenborgh
99% Koopwoningen
5.745 Inwoners per km²

Locatie van Appie Groenlaan 18

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Appie Groenlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Appie Groenlaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Van Starkenborgh is €497.000. Dat komt neer op circa €2.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Appie Groenlaan 18 zich tot de wijk Van Starkenborgh?

Appie Groenlaan 18 is een woonhuis van 183 m² in de wijk Van Starkenborgh. De buurt telt 295 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.745 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Appie Groenlaan 18?

Appie Groenlaan 18 is een woonhuis in Van Starkenborgh, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Appie Groenlaan 18 vergeleken met de buurt?

Appie Groenlaan 18 heeft 183 m² woonoppervlakte. Het perceel is 143 m². In Van Starkenborgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Appie Groenlaan 18 en wat betekent dat?

Appie Groenlaan 18 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-06-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.64 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Van Starkenborgh?

De wijk Van Starkenborgh in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Starkenborgh?

Vanuit Appie Groenlaan 18 in Van Starkenborgh bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Van Starkenborgh?