Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
Klaas Schipperlaan 21 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 306 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Klaas Schipperlaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.8 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
2.2 kmCafé
3.3 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
4.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Van Starkenborgh is €497.000. Dat komt neer op circa €2.322 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKlaas Schipperlaan 21 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Van Starkenborgh. De buurt telt 295 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.745 inwoners per km².
Klaas Schipperlaan 21 is een woonhuis in Van Starkenborgh, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Klaas Schipperlaan 21 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 306 m². In Van Starkenborgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Van Starkenborgh in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Klaas Schipperlaan 21 in Van Starkenborgh bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Klaas Schipperlaan 21: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Van Starkenborgh: restaurant (2.2 km), cafe (3.3 km).
Een woningrapport voor Klaas Schipperlaan 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Van Starkenborgh. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.