Tussenwoning Hans Tetznerlaan 3 Groningen

Hans Tetznerlaan 3, 9731 KA Groningen

154 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 3 slaapkamers Label A+

Hans Tetznerlaan 3 is een tussenwoning in Groningen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 98 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €497.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
98 m²
Inhoud
596 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hans Tetznerlaan 3

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hans Tetznerlaan 3

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
93.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
85.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.9%
CO₂-emissie
15.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

2.8 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Groningen

910 Inwoners
315 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
295 Woningvoorraad
€497.000 Gem. woningwaarde Van Starkenborgh
99% Koopwoningen
5.745 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hans Tetznerlaan 3

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Hans Tetznerlaan 3

Wat is de geschatte woningwaarde van Hans Tetznerlaan 3?

De prijsindicatie voor Hans Tetznerlaan 3 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Van Starkenborgh is €497.000. Dat komt neer op circa €3.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hans Tetznerlaan 3 zich tot de wijk Van Starkenborgh?

Hans Tetznerlaan 3 is een tussenwoning van 154 m² in de wijk Van Starkenborgh. De buurt telt 295 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.745 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hans Tetznerlaan 3?

Hans Tetznerlaan 3 is een tussenwoning in Van Starkenborgh, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hans Tetznerlaan 3 vergeleken met de buurt?

Hans Tetznerlaan 3 heeft 154 m² woonoppervlakte en 596 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Van Starkenborgh ligt de gemiddelde woningwaarde op €497.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hans Tetznerlaan 3 en wat betekent dat?

Hans Tetznerlaan 3 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-03-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hans Tetznerlaan 3?

Hans Tetznerlaan 3 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Van Starkenborgh?

De wijk Van Starkenborgh in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €497.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Van Starkenborgh?

Vanuit Hans Tetznerlaan 3 in Van Starkenborgh bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.8 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.