Streetview Lavendelweg 35 Groningen

Lavendelweg 35, 9731 HR Groningen

207 m² Bouwjaar 1983 Label C

Lavendelweg 35 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 609 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
609 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Lavendelweg 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lavendelweg 35

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Groningen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Groningen

2265 Inwoners
960 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
920 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Ulgersmaborg
74% Koopwoningen
2.258 Inwoners per km²

Locatie van Lavendelweg 35

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Lavendelweg 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Lavendelweg 35?

De prijsindicatie voor Lavendelweg 35 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Ulgersmaborg is €351.000. Dat komt neer op circa €1.696 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lavendelweg 35 zich tot de wijk Ulgersmaborg?

Lavendelweg 35 is een woonhuis van 207 m² in de wijk Ulgersmaborg. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lavendelweg 35?

Lavendelweg 35 is een woonhuis in Ulgersmaborg, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Lavendelweg 35 vergeleken met de buurt?

Lavendelweg 35 heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 609 m². In Ulgersmaborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lavendelweg 35 en wat betekent dat?

Lavendelweg 35 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Ulgersmaborg?

De wijk Ulgersmaborg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ulgersmaborg?

Vanuit Lavendelweg 35 in Ulgersmaborg bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ulgersmaborg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lavendelweg 35: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.