Eengezinswoning, tussenwoning Orchideestraat 34 Groningen

Orchideestraat 34, 9731 GB Groningen

105 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Orchideestraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Groningen, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €317.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
401 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Orchideestraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Orchideestraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.6%
CO₂-emissie
22.83 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Groningen

2175 Inwoners
1145 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1094 Woningvoorraad
€317.000 Gem. woningwaarde Oosterhoogebrug
60% Koopwoningen
2.565 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Orchideestraat 34

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Orchideestraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Orchideestraat 34?

De prijsindicatie voor Orchideestraat 34 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Oosterhoogebrug is €317.000. Dat komt neer op circa €3.019 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Orchideestraat 34 zich tot de wijk Oosterhoogebrug?

Orchideestraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning van 105 m² in de wijk Oosterhoogebrug. De buurt telt 1.094 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.565 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Orchideestraat 34?

Orchideestraat 34 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oosterhoogebrug, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Orchideestraat 34 vergeleken met de buurt?

Orchideestraat 34 heeft 105 m² woonoppervlakte en 401 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oosterhoogebrug ligt de gemiddelde woningwaarde op €317.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Orchideestraat 34 en wat betekent dat?

Orchideestraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Orchideestraat 34?

Orchideestraat 34 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Oosterhoogebrug?

De wijk Oosterhoogebrug in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €317.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oosterhoogebrug?

Vanuit Orchideestraat 34 in Oosterhoogebrug bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.