Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 354 m²
- Perceeloppervlakte
- 851 m²
Bovenstreek 12 is een woonhuis in Groningen, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m² en een perceel van 851 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bovenstreek 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3 kmRestaurant
1 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ulgersmaborg is €351.000. Dat komt neer op circa €992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBovenstreek 12 is een woonhuis van 354 m² in de wijk Ulgersmaborg. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.258 inwoners per km².
Bovenstreek 12 is een woonhuis in Ulgersmaborg, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Bovenstreek 12 heeft 354 m² woonoppervlakte. Het perceel is 851 m². In Ulgersmaborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ulgersmaborg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bovenstreek 12 in Ulgersmaborg bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bovenstreek 12: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Ulgersmaborg: restaurant (1 km), cafe (1 km).
Een woningrapport voor Bovenstreek 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ulgersmaborg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.