Eengezinswoning, hoekwoning Marjoleinstraat 44 Groningen

Marjoleinstraat 44, 9731 DA Groningen

105 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Marjoleinstraat 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in Groningen, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 165 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €351.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
165 m²
Inhoud
379 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Marjoleinstraat 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marjoleinstraat 44

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.43
CO₂-emissie
4474.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Groningen

2265 Inwoners
960 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
920 Woningvoorraad
€351.000 Gem. woningwaarde Ulgersmaborg
74% Koopwoningen
2.258 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Marjoleinstraat 44

Vergelijkbare woningen in Groningen

Veelgestelde vragen over Marjoleinstraat 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Marjoleinstraat 44?

De prijsindicatie voor Marjoleinstraat 44 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Ulgersmaborg is €351.000. Dat komt neer op circa €3.343 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marjoleinstraat 44 zich tot de wijk Ulgersmaborg?

Marjoleinstraat 44 is een eengezinswoning, hoekwoning van 105 m² in de wijk Ulgersmaborg. De buurt telt 920 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.258 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marjoleinstraat 44?

Marjoleinstraat 44 is een eengezinswoning, hoekwoning in Ulgersmaborg, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marjoleinstraat 44 vergeleken met de buurt?

Marjoleinstraat 44 heeft 105 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Het perceel is 165 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Ulgersmaborg ligt de gemiddelde woningwaarde op €351.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marjoleinstraat 44 en wat betekent dat?

Marjoleinstraat 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 4474.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marjoleinstraat 44?

Marjoleinstraat 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Ulgersmaborg?

De wijk Ulgersmaborg in Groningen (Groningen) kenmerkt zich door 2.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €351.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ulgersmaborg?

Vanuit Marjoleinstraat 44 in Ulgersmaborg bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.